Dodaj do obserwowanych

Letnie Napięcie: Daria Zawiałow

Koncert
Gdańsk, Plener 33
16.07.2021
18:00

Opis

Daria Zawiałow to jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej i koncertowy pewniak. Przekonała się o tym dotychczas publiczność m.in. Męskiego Grania, festiwalu Open’er, Pol’and‘Rock, Kraków Live i Orange Warsaw, a przede wszystkim jej trasy „Helsinki Tour”, wyprzedanej jeszcze przed startem.
W 2017 roku wokalistka zadebiutowała płytą „A kysz!”, która pokryła się Złotem i przyniosła jej dwa Fryderyki (Fonograficzny debiut roku oraz Album roku alternatywa). Dwa lata później ponownie sięgnęła po Złoto, kiedy światło dzienne ujrzało jej kolejne wydawnictwo, „Helsinki”. Ten bestsellerowy materiał promowany był przebojowym singlem „Hej Hej!”, który w ciągu kilku miesięcy wykręcił ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube.
„Podczas koncertów wraz z chłopakami dajemy z siebie maksymalną ilość energii. Tyle ognia, ile mamy w sobie. To potężny ładunek. Publiczność chyba to czuje – i nam to oddaje. Ta interakcja, to, że ludzie śpiewają piosenki z pamięci – to jest coś, czego tak naprawdę nie da się opisać” - mówiła Daria Zawiałow w jednym z tegorocznych wywiadów.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

Lokalizacja

Gdańsk, Plener 33
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 16.07.2020, 12:19

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Letnie Napięcie: Daria Zawiałow
Koncert
Data:
Piątek, 16.07.2021 | 18:00
Cena:
70,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 350 osób
Rozpoczęcie wydarzenia za :
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać