Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Spektakl improwizowany grupy Cytrynowy Sorbet

Kabaret
Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25

Opis

Jeżeli praca Cię przytłacza, masz mnóstwo nauki i natłok obowiązków, to niezawodny znak, że czas odwiedzić Hagrida! Rozsiądź się wygodnie w jednym z olbrzymich foteli, zaparz sobie herbatkę, poczęstuj się ciasteczkiem i wybierz się z nami w podróż po krainie magii. Jesteś spragniony historii o dalekich wyprawach i szalonych przygodach? Ciekawią Cię zabawne losy czarodziejskiej rodzinki? A może jesteś gotowy wysłuchać mrożącej krew w żyłach opowieści o najbardziej przerażających magicznych stworzeniach? Cokolwiek wybierzesz, możesz spodziewać się prawdziwie czarującego wieczoru pełnego śmiechu i wzruszeń!


Cytrynowy Sorbet zaprezentuje spektakl całkowicie improwizowany, osadzony w uniwersum najpopularniejszej serii książek J.K Rowling. Aktorzy nie dysponują napisanym wcześniej scenariuszem, a inspiracją do scen będą sugestie, o które Państwa poproszą. Dla kogo jest ten spektakl? Dla wszystkich. Kto będzie się bawił najlepiej? Osoby, które przeczytały książkę lub obejrzały film z sagi o Harrym Potterze. Fandom prawdopodobnie będzie miał tu swój mały raj. Cytrynowy Sorbet to grupa improwizacji teatralnych, która gra spektakle w uniwersum Harry'ego Potter'a! Prawdziwa gratka dla Potterheadów i dla mugoli.

Spektakl jest przeznaczony dla osób 16+. Ze względu na nieobliczalność scenariusza, mogą paść ze sceny niecenzuralne treści oraz słowa. Nie chcemy przecież być jak Hagrid szepczący pod nosem "Cholibka, nie powinienem był tego mówić"!

Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25
Pokaż mapę

Jeśli wiesz że coś się zmieniło – daj nam znać

Źródło danych: kupbilecik.pl
Data ostatniej aktualizacji: 10.07.2022, 18:10

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Spektakl improwizowany grupy Cytrynowy Sorbet
Kabaret
Data:
10.07.2022 | 18:00
Cena:
40,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 34 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać